Колядки у ВПУ №4

Новорічних та Різдвяних свят всім хмельничанам та гостям міста!!!. Ці радісні та світлі події особливі для кожного з нас, сповнені оптимізмом, родинним теплом і затишком. 23.12.2021 року учнівський колектив ВПУ №4 м. Хмельницького завітав у кожну аудиторію, щоб привітати усіх із прийдешніми святами. Колядки лунали у цей день в училищі скрізь і дарували радість і бадьорий настрій. Нехай Новий 2022 рік принесе усім здоров’я, щастя, радість, достаток та наповнить Ваші серця любов’ю, добром, миром та милосердям!

09.04.2024 року в актовій залі керівником Хмельницького ТЦК підполковником Фурманом О.В. вручено почесну відзнаку Командувача військ оперативного командування “Захід” викладачу предмета “Захист України” ВПУ N4 м.Хмельницького полковнику запасу Рижаку В.В.

Випуск

13.05.2024 відбувся випуск групи №106 “Електрозварювальник ручного зварювання”. Нові професіонали приєднуються до відбудови нашої країни. Бажаємо їм успіхів на професійній ниві.

18 квітня 2024 року серед учнів ВПУ № 4 м. Хмельницького в рамках спортивних та спортивно-масових заходів ініціативи «Пліч-о-пліч», відбулися змагання з «Армрестлінгу».

Ще 2 автівки підготовлено та пофарбовано для ЗС України, які надані БФ “Волонтери Поділля”. Сьогодні 17.04.2024 року передали ювілейний 40-й автомобіль.

x