Колядки у ВПУ №4

Новорічних та Різдвяних свят всім хмельничанам та гостям міста!!!. Ці радісні та світлі події особливі для кожного з нас, сповнені оптимізмом, родинним теплом і затишком. 23.12.2021 року учнівський колектив ВПУ №4 м. Хмельницького завітав у кожну аудиторію, щоб привітати усіх із прийдешніми святами. Колядки лунали у цей день в училищі скрізь і дарували радість і бадьорий настрій. Нехай Новий 2022 рік принесе усім здоров’я, щастя, радість, достаток та наповнить Ваші серця любов’ю, добром, миром та милосердям!

З Днем вишиванки! Дорогі співвітчизники!Нехай цей день зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою і різнокольорових вражень!

16 травня 2022 року у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького відбулася онлайн-конференція педагогічних працівників, учнів та батьків з головою благодійного фонду «Інноватика» Павлом Везденецьким. Обговорювалося питання проходження учнями навчання, терміном 1,5-2 місяці у літній школі для будівельників в Нідерландах, Бельгії або Німеччині, в рамках спільної україно-нідерландської програми «Відбудуємо Україну разом».

За ініціативою Хмельницької обласної військової адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціації інноваційної та цифрової освіти, в межах Освітнього Хабу Хмельниччини, у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького з 09.05. по 13.05. проводилось навчання внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців з професії […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, тоді відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (інакше ми не гарантуємо коректної роботи сайту)

x