Націаональний мультипредметний тест

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту. Демонстраційний тест можна завантажити у форматі .pdf за посиланням. Документ зручний для тих, у кого наразі повільний інтернет або немає можливості працювати упродовж 90 хвилин за комп’ютером. Окрім завдань, тут є правильні відповіді, що дає можливість одразу перевірити себе. Слід пам’ятати, що під час […]

З Днем вишиванки! Дорогі співвітчизники!Нехай цей день зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою і різнокольорових вражень!

16 травня 2022 року у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького відбулася онлайн-конференція педагогічних працівників, учнів та батьків з головою благодійного фонду «Інноватика» Павлом Везденецьким. Обговорювалося питання проходження учнями навчання, терміном 1,5-2 місяці у літній школі для будівельників в Нідерландах, Бельгії або Німеччині, в рамках спільної україно-нідерландської програми «Відбудуємо Україну разом».

За ініціативою Хмельницької обласної військової адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціації інноваційної та цифрової освіти, в межах Освітнього Хабу Хмельниччини, у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького з 09.05. по 13.05. проводилось навчання внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців з професії […]

12 травня 2022 року у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького відбулася зустріч педагогічних працівників з головою благодійного фонду «Інноватика» Павлом Везденецьким. Обговорювалося питання залучення закладу освіти до розробки спільної україно-нідерландської програми «Відбудуємо Україну разом», яка надає можливість здобувачам освіти та майстрам виробничого навчання на період воєнних дій пройти навчання терміном 1,5-2 місяці у літній […]

13.05.2022 року в освітньому закладі відбулось засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання будівельних професій. На засіданні обговорено виконання навчальних планів і програм професійно-теоретичного та виробничого навчання у дистанційному форматі на період дії воєнного стану, звернено увагу на організацію самостійної діяльності, виконання індивідуальних завдань здобувачами освіти (реферат, онлайн-тестування, проміжна, поетапна, кваліфікаційна творча  робота).

05.05.2022 року, учні ВПУ №4 долучилися до акцій “Грін спейс” та “Еко-клін”, які відбуваються в рамках Міжнародної ініціативи “Let’s Do it, World” та організували волонтерські загони по прибиранню навколишньої території закладу. До даних заходів, з власної ініціативи, долучились тимчасово вимушені переселенці, що проживають в гуртожитку училища.

Дивитись ще
Дивитись ще

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, тоді відповідним чином встановіть налаштування вашого браузера (інакше ми не гарантуємо коректної роботи сайту)

x