Михайлов Сергій Володимирович

Директор училища

Освіта вища. У 1987 році закінчив Кам’янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище. Спеціальність: “інженер з ремонту і відновлення колісної та гусенічної техніки”. У 2006 році закінчив Хмельницький університет управління та права. Спеціальність: “Правознавство”. За період трудової діяльності заохочений відзнаками та медалями ЗС та СБ України, грамотами Хмельницької обласної ради та Хмельницької міської ради. Учасник бойових дій, полковник запасу.

тел: Адміністрація директора: 067-380-77-25

Голя Наталя Григорівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +38 (067) 146-9553

Задерейко Ірина Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

тел: +38 (068) 708-0845

Кенц Петро Іванович

Заступник директора з навчально-методичної роботи

тел: +38 (067) 498-6925

Петров Сергій Михайлович

Старший майстер

тел: +38 (067) 599-9679

Бик Ніна Василівна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 13 тарифний розряд

тел:

Бобровський Олександр Вікторович

Викладач професійно-теоретичної підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

тел:

Водяна Оксана Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "старший викладач"

тел:

Войтюк Лариса Миколаївна

Викладач загальноосвітньої підготовки , «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "старший викладач"

тел:

Галкін Ігор Анатолійович

Викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст першої категорії»

тел:

Гловюк Лілія Григорівна

Викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст другої категорії»

тел:

Дражниця Олена Миколаївна

Викладач професійно-теоретичної підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "старший викладач"

тел:

Кот Тетяна Іванівна

Викладач професійно-теоретичної підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший викладач»

тел:

Кшановська Антоніна Станіславівна

Викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "старший викладач"

тел:

Ластовецький Олександр Миколайович

Викладач професійно-теоретичної підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "старший викладач"

тел:

Луцюк Ірина Василівна

Викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання "старший викладач"

тел:

Нагребельний Олег Вікторович

Керівник фізичного виховання,викладач, «спеціаліст вищої категорії»

тел:

Хоманець Олена Володимирівна

Викладач загальноосвітньої підготовки, «спеціаліст першої категорії»

тел:

Шевчук Жанна Станіславівна

Викладач загальноосвітньої підготовки, "спеціаліст вищої категорії"

тел:

Галкіна Ірина Денисівна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Голя Володимир Володимиров

Майстер виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання», 14 тарифний розряд, педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії"

тел:

Козловська Аліна Сергіївна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 13 тарифний розряд

тел:

Круць Тетяна Володимирівна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», найвищий тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Комар Андрій Григорович

Майстер виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Кашперський Василь Петрович

Майстер виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»

тел:

Кухар Петро Васильович

Майстер виробничого навчання професії професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Літвінов Юрій Михайлович

Майстер виробничого навчання професії «Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів», 12 тарифний розряд

тел:

Лук’янчук Ольга Антонівна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Лук’янчук Анатолій Сергійович

Майстер виробничого навчання професії «Муляр, електрозварник ручного зварювання», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Налепа Володимир Володимирович

Майстер виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, 11 тарифний розряд

тел:

Омельчак Юрій Миколайович

Майстер виробничого навчання професії "електрозварник ручного зварювання", 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»

тел:

Пеліховська Емілія Миколаївна

Майстер виробничого навчання професії «Монтажник систем утеплення будівель», 14 тарифний розряд

тел:

Побережний Іван Васильович

Майстер виробничого навчання професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів», 14 тарифний розряд, «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Рожняк Максим Ігорович

Майстер виробничого навчання професії "електрозварник ручного зварювання", 11 тарифний розряд

тел:

Спірідов Петро Борисович

Майстер виробничого навчання професії «Муляр, електрозварник ручного зварювання», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Симоненко Марія Георгіївна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Сірман Ганна Іванівна

Майстер виробничого навчання професії «Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Смучок Юрій Васильович

Майстер виробничого навчання професії «Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів», 12 тарифний розряд

тел:

Янов Віктор Едуардович

Майстер виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання», 14 тарифний розряд, педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»

тел:

Дячук Віталій Михайлович

Майстер виробничого навчання професії «Столяр будівельний; верстатник деревообробних верстатів», 14 тарифний розряд, педагогічне звання "майстер виробничого І категорії"

тел:

Пастощук Галина Дмитрівна

Практичний психолог, "спеціалість І категорії"

тел:

Андрєєва Любов Іванівна

Методист, "спеціаліст вищої категорії"

тел:

Францішкова Галина Іванівна

Вихователь гуртожитку, "Спеціаліст вищої категорії"

тел:

Водяний Олександр Петрович

Керівник гуртка - методист, 14 тарифний розряд

тел:

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи