Учнівське самоврядування

 Діяльність органів учнівського самоврядування ВПУ №4 регламентується нормативно –  правовими документами: Конституцією України, Всесвітньою декларацією прав дитини, Законами України: «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про громадські організації» та ін. Рада учнівського самоврядування співпрацює з адміністрацією, педагогами, батьками, громадськими організаціями у реалізації основних завдань: різнобічний розвиток, самовдосконалення, реалізація життєвих планів на благо учнів училища, суспільства. Забезпечення і захист прав та інтересів учнів, формування в учнів почуття відповідальності, свідомого ставлення до громадських обов’язків. Розвиток лідерських здібностей.

Президент Ради учнівського самоврядування училища учень 105 групи Вільчинський Юрій, відповідальні за діяльність комітетів: науки і освіти, соціальної політики і праці, зв’язків з громадськістю, прес – центру, гуртків за інтересами ведуть контроль за відвідуванням учнями занять, беруть активну участь у художнїй самодіяльності училища, конкурсах: «Веселі усмішки«, «Нова преса», «Час молоді», , «Виставці вертепів та витинанок», «Співоче Поділля», «Моральний вчинок», Дня Збройних сил України, Новорічних свят, святкового концерту до Дня працівника освіти. Допомагають викладачам у підготовці предметних тижнів, тематичних вечорів. Оргшанізовують заходи до Дня Захисника України, Дня Св. Валентина та Міжнародного жіночого Дня. Беруть активну участь у Всеукраїнській акції « Зробимо Україну чистою». Рада учнівського самоврядування була активною у проведенні заходів до 25 – річниці революції на граніті та Дня Захисника України,активно бере участь в акції « Подаруй тепло солдату», «Допомога дітям з Донецька та Луганська».

          Мій мальовничий будівельний край – моя Хмельниччина.

Революція Гідності, події Євромайдану змушують нас звернути увагу на невід’ємну якість нашого суспільства, як патріотизм. Він, викуваний Майданом, спонукає молодь нашого міста та всієї України до творчих проектів в різних галузях виробництва в тому числі в будівельній.          

Професійна людина, а це золотий фонд країни, яка зможе себе реалізувати професійно, є патріотом. Сьогодні ми навчаємося у вищому професійному училищі №4 міста Хмельницького за професією штукатур;лицювальник-плиточник;маляр та слюсар з ремонту автомобілів;електрозварник ручного зварювання і  нас, як майбутніх фахівців зацікавила діяльність групи молодих патріотів об’єднання «Другий фронт», утвореної під час подій на Майдані в Україні. Вони займаються виставками, різними експозиціями, пов’язаними із подіями в Україні. Марія та Єгор виражають засобом мистецької боротьби стріт-артом своє ставлення до подій в Україні, роблять міста Донецьк, Камянець-Подільський, Хмельницький яскравими, розписуючи будинки. Одним із волонтерів цього молодого об’єднання, що натхненно висловлює свій світогляд та громадянську позицію є наш випускник Бакалець Максим.

Мріємо про те,що у майбутньому будівлі в нашої Хмельниччини та інші споруди України стануть такими емоційно жвавими, будуть заворожувати своїми народними та казковими мотивами. Фантастичними образами, що переносять у світ уяви, створюють веселий настрій та вражають легкістю сприйняття. І ми – будівельники професіонали можемо перевтілити будівлі нашого міста в естетичний, комфортний, затишний для мешканців та привабливий арт-шедеврами край.