Навчально-виробнича робота

Дуальна форма навчання

1. Протокол намірів про спільну діяльність Вищого професійного училища №4 м.Хмельницького та підприємств щодо підготовки кваліфікованих робітників за професією “Монтажник систем утеплення будівель” за дуальною формою навчання

Робочі навчальні плани

Робочий навчальний план з елементами дуальної форми навчання ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти з технологічно суміжних професій: 7122 “Муляр”, 7212 “Електрозварник ручного зварювання”, кваліфікація “Муляр” 2-5 розряду, “Електрозварник ручного зварювання” 2-3 розряду, від 2018 року.

_________________________________________________________

Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти з технологічно суміжних професій: 7129 “Монтажник гіпсокартонних конструкцій”, 7133 “Штукатур”, 7141 “Маляр”, кваліфікація “Монтажник гіпсокартонних конструкцій” 3 розряду, “Штукатур” 3-4 розряду,” Маляр” 2-3 розряду, від 2018 року.

_________________________________________________________

Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти за професією: 7231 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, 7212 “Електрозварник ручного зварювання“, від 2018 року.

_________________________________________________________

Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти за професією: 7423 “Верстатник деревообробних верстатів”, 7124 “Столяр будівельний”, кваліфікація “Верстатник деревообробних верстатів” 2-3 розряду, “Столяр будівельний” 2-4 розряду, від 2018 року.

_________________________________________________________

Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти з технологічно суміжних професій: 7122 “Муляр”, 7212 “Електрозварник ручного зварювання” , кваліфікація “Муляр” 3-4 розряду, “Електрозварник ручного зварювання” 2-3 розряду, від 2019 року.

_________________________________________________________

Робочий навчальний план з елементами дуальної форми навчання ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти з технологічно суміжних професій: 7129 “Монтажник систем утеплення будівель”, 7122 “Муляр”, кваліфікація “Монтажник систем утеплення будівель” 3-4 розряду, “Муляр” 3-5 розряду, від 2019 року.

_________________________________________________________

 Робочий навчальний план з елементами дуальної форми навчання ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти з технологічно суміжних професій: 7133 “Штукатур”, 7132 “Лицювальник-плиточник”, 7141 “Маляр” ,кваліфікація “Штукатур” 3-4 розряду, “Лицювальник-плиточник” 3 розряду, “Маляр” 2-3 розряду, від 2019 року.

_________________________________________________________

 Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти за професією: 7231 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, 7212 “Електрозварник ручного зварювання“, кваліфікація “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 2-4 розряду, Електрозварник ручного зварювання” 2 розряду, від 2019 року.

_________________________________________________________

Робочий навчальний план з елементами дуальної форми навчання ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі базової середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти з технологічно суміжних професій: 7129 “Монтажник систем утеплення будівель”, 7122 “Муляр”, кваліфікація “Монтажник систем утеплення будівель” 3-4 розряду, “Муляр” 3-4 розряду, від 2020 року.

________________________________________________________

Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі повної загальної середньої освіти за професією: 7212 “Електрозварник ручного зварювання”, кваліфікація “Електрозварник ручного зварювання” 2-3 розряду, від 2020 року.

________________________________________________________

 Робочий навчальний план ВПУ №4 м.Хмельницького для підготовки кваліфікованих робітників на основі повної загальної середньої освіти за професією: 7231 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, кваліфікація “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 2-3 розряду, від 2020 року.