Україно-Нідерландська програма

12 травня 2022 року у Вищому професійному училищі №4 м. Хмельницького відбулася зустріч педагогічних працівників з головою благодійного фонду «Інноватика» Павлом Везденецьким. Обговорювалося питання залучення закладу освіти до розробки спільної україно-нідерландської програми «Відбудуємо Україну разом», яка надає можливість здобувачам освіти та майстрам виробничого навчання на період воєнних дій пройти навчання терміном 1,5-2 місяці у літній школі для будівельників в Нідерландах, Бельгії або Німеччині. Це чудова можливість освоїти нові технології, знайти європейських друзів та якнайкраще підготуватися – стати професіоналом для відбудови України після Перемоги.

09.04.2024 року в актовій залі керівником Хмельницького ТЦК підполковником Фурманом О.В. вручено почесну відзнаку Командувача військ оперативного командування “Захід” викладачу предмета “Захист України” ВПУ N4 м.Хмельницького полковнику запасу Рижаку В.В.

Випуск

13.05.2024 відбувся випуск групи №106 “Електрозварювальник ручного зварювання”. Нові професіонали приєднуються до відбудови нашої країни. Бажаємо їм успіхів на професійній ниві.

18 квітня 2024 року серед учнів ВПУ № 4 м. Хмельницького в рамках спортивних та спортивно-масових заходів ініціативи «Пліч-о-пліч», відбулися змагання з «Армрестлінгу».

Ще 2 автівки підготовлено та пофарбовано для ЗС України, які надані БФ “Волонтери Поділля”. Сьогодні 17.04.2024 року передали ювілейний 40-й автомобіль.

x